English Summer Camp

FRIENDSHIP

Канікули, канікули – радіє дітвора.

До нас прийшли канікули! Канікули, ура!

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в Іршанському НВК «Гімназія – ДНЗ» тиша не запанувала. Господарями гімназії стали 280 хлопчиків та дівчаток, які виявили бажання відпочити в денному відпочинковому пришкільному таборі мовного профілю «Дружба» з 30.05. по 16.06.2016року.

Як не намагалася погода ставати на перешкоді відпочинку, веселощам, сміху, конкурсам, змаганням не було меж.

/Files/images/_uchn/DSC_1755.JPG

Вихователі докладали максимум зусиль для:

  • * добровільної участі дітей у різних справах, вільного вибору занять, справ для душі;
  • * створення доброго емоційного настрою, почуття гри та романтики;
  • * індивідуального підходу до дітей, які потребують особливої педагогічної уваги;
  • * стимулювання творчого розвитку особистості через впровадження активних форм роботи.

Мета роботи табору:

* Організація роботи з дітьми, яка б сприяла справжньому відпочинку кожної дитини, практичному вивченню рідної та іноземних мов, вихованню активної громадянської позиції через цікаві та насичені програми, органічне поєднання спорту, здорового способу життя з вивченням іноземних мов, екологічною діяльністю та новою культурологічною інформацією.

Всіх учнів розподілили на 11 загонів: : « Барвінок», «Екстрім», «Бджілки», « 100 друзів», «Smile», «Сонячний», «Євродіти», «Смішинки», «Соколи», «It’s my life», «BEMS».

/Files/images/_uchn/DSC_1803.JPG

Кожний загін розміщується в окремому класному приміщенні, переобладнаному під ігрову кімнату. Затишок і комфорт у цих приміщеннях - це окрема гордість вихованців, бо створюється безпосередньо за їх участю.

Діти з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що ви - члени однієї команди. Фантазія тільки схвалюється. Емблеми - від звичайних на грудях чи рукаві до екзотичних галстуків. Кожний загін має девіз, пісню та свою власну речівку.

/Files/images/_uchn/DSC_1808.JPGСтіннівка загону також не має якогось певного зразка, але завжди пов'язана з вибраною назвою. Найбільш популярними рубриками газет є: «Про нас» (чому ми вибрали таку назву загону); «Цікавинки з життя загону»; «Наші захоплення»; власні колонки, до яких діти додають свої творчі особисті роботи (вірші, твори-мініатюри, малюнки) або інформацію, що їх зацікавила. Не менш цікавими є і загонові місця, які виготовляли у перший же день і підтримували до кінця табірної зміни.

За фізичну складову відпочинку дітей відповідала вчитель фізкультури Яремчук Л.В.

Цікаві заняття з вивчення англійської мови проводили вчителі –предметники Шпота В. П., Романчук О. М., Анічкіна О. І, Столяр О. В.

/Files/images/_uchn/P3160193.JPGНа чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі стоїть педагог-вихователь, який забезпечує виконання дітьми розпорядку дня, організовує їх побут і спільно з вожатим готує та проводить оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору. У кожному загоні разом із вихователем за власним бажанням з великим задоволенням працюють вожаті - школярі старших класів. Це дозволяє реалізувати всі заплановані виховні заходи.

Щодня робота в таборі розпочиналася з лінійки, на якій учні знайомилися з планом роботи на день, відбувалося нагородження дипломами за досягнення та успіхи. Вся робота спланована так, щоб можна було реалізувати права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів.

Виховна робота в таборі проходила під девізом:

« Життя як мрія»

Саме такий девіз було обрано не випадково, адже кожен день в мовному таборі було присвячено визначним особистостям Америки та Великобританії.

Психологи стверджують, що школярам неодмінно треба мати ідеал для наслідування, такими ідеалами і стали для дітей Тайгер Вудс, Матір Тереза, Томас Флауерс, Вільям Шекспір, Джемі Олівер, Джеймс Кук, Коко Шанель. Окрема видатна людина, чи то письменник, чи волонтер, чи дослідник, відкривала перед дітьми дивовижний світ науки, спорту, культури, мистецтва.

Вся інформація про обраних героїв звучала на лінійках англійською мовою. Після кожної такої лінійки неодмінно проводилась цікава вікторина. У холі пришкільного табору було створено « Галерею зірок».

Програма відпочинкового табору мовного профілю була дуже насиченою та цікавою. Приємна втома в очах дітей наприкінці кожного дня була найкращою подякою для організаторів відпочинку. Сміливо можна заявити, що кожний хлопчик і кожна дівчинка відпочили з користю для здоровя та загального розвитку.

/Files/images/_uchn/P6050304.JPG

Робота з дітьми у пришкільному таборі мовного профілю проходила в таких напрямках :

The Day of Acquaintances/День загону «Знайомство»

Grand Opening day/ День відкриття.

Defence for Children/Права дітей.

/Files/images/_uchn/DSC_1860.JPG/Files/images/_uchn/P6100472.JPG

Sport Day День спорту « В здоровому тілі здоровий дух».

The Day of the Inventor / День винахідника.

National Food/ День майстрів « Діло майстра величає».

Poetry Day/ День поезії та театру.

/Files/images/_uchn/P6130096.JPG

Amazing Race / День мандрівника.

How Green Are You? /День екологів « До таємниць природи».

Outdoor Madness ‘ Let’s get Crazy’.Pirates’ Day/День Піратів.

The Young and Talented / День талантів.

Volunteer Day/ День Волонтера.

The World of Arts/День Мистецтва і дизайну.

TheEnd / День прощання « Закриття табору».

План роботи табору

Кiлькiсть переглядiв: 1320

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031